Kampanya Katılım Şartları

Bu kampanya Adore Mobilya San.ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.09.2015 tarihli ve 58259698-255.01.02/2809-6809 sayılı izni ile 02/10/2015(00:01)-29/02/2016(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Tekzen Ticaret ve Yatırımlar A.Ş. tüm şubeleri, Koçtaş Yapı Marketleri A.Ş. tüm şubeleri ve Carrefoursa Ticaret Merkezi A.Ş.’ye ait Adana Seyhan-Adapazarı Ada Center- Adıyaman Merkez-Ankara Batıkent-Antalya Atatürk Bulvarı-Bursa Maya-Bursa Orhaneli-Denizli Teraspark-Diyarbakır Ortadoğu-Erzurum Redevko-Eskişehir Neo-İstanbul 212-İstanbul Acıbadem-İstanbul Bayrampaşa-İstanbul Haramidere-İstanbul İçerenköy-İstanbul Maltepe Park-İstanbul Merter-İstanbul Pendik-İstanbul Sefaköy-İzmir Karşıyaka-İzmit Fuar-Mersin Limonluk-Muğla Bodrum Midtown-Tekirdağ Eroğlu-Samsun Canik şubeleri ile Adore Mobilya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. mağazalarında satılan Adore Mobilya ev ve ofis mobilya ürünlerinden tek seferde KDV dahil 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL ye bir çekiliş hakkı) alım yapanlara mağazaların kasalarından, müşteri hizmetlerinden veya danışmalarından verilecek olan şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi, ad, soyad, adres, telefon numarası ve fatura bilgileri ile birlikte www.adorekampanya.com (ücretsiz) sitesine girenler veya Adoremobilya.com sitesinde satılan Adore Mobilya ev ve ofis mobilya ürünlerinden tek seferde KDV dahil 150 TL ve katları tutarında ( her 150 TL ye bir çekiliş hakkı) alım yapanlara fatura ile gönderilecek olan şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi, ad, soyad, adres, telefon numarası ve fatura bilgileri ile birlikte www.adorekampanya.com (ücretsiz) sitesine girenler çekilişe katılım hakkı kazanacaklardır.
Çekiliş 10/03/2016 tarihinde saat:14:00’de Adore Mobilya mağazası-Mevlana Bulvarı (Konya yolu üzeri) No:105 Balgat-Çankaya-ANKARA adresinde yapılacaktır.
Kampanya sonunda yapılan çekilişle 1 kişi Mercedes Benz A180 2015 Model Otomobil ikramiyesi kazanacaktır.
Kampanya bitiş tarihi 29 Şubat 2016 saat 23:59 olup www.adorekampanya.com (ücretsiz) internet sitesi üzerinden 24 saat çekilişe katılım için kayıt yapılabilecektir.
Son katılım tarihi 5 Mart 2016 saat 23:59’ dur.
Aynı fatura veya fiş ile Adore Mobilya ürünlerinin haricinde alınan ürün veya hizmet tutarları kampanya katılımı için geçerli olmayacaktır.
Mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen katılım kabul edilecektir.
Katılımlarda şifre, ad-soyad ve adres bilgileri eksik olanlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlara ikramiye teslim edilmesi için ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
Alışverişin iptal veya iade edilmesi halinde katılımcının çekiliş hakkı iptal edilecektir.
Tekzen Ticaret ve Yatırımlar A.Ş. , Koçtaş Yapı Marketleri A.Ş., Carrefoursa Ticaret Merkezi A.Ş. , Adore Mobilya San.ve Dış Tic. Ltd. Şti. çalışanları, Resmi kurum ve kuruluşlar, Tüzel kişiler, Ticari firmalar ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen çekilişe katılamayacaklardır, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiye verilmeyecektir.
ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanan talihliye aittir.
Çekiliş sonuçları 15 Mart 2016 tarihli POSTA gazetesinde ve www.adorekampanya.com ve www.adoremobilya.com sitesinde yayınlanacak olup ayrıca çekilişten sonra kazanan asil ve yedek talihlinin Katılım Formunda belirtilen adreslerine taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.
Çekilişte kazanan asıl talihlinin son başvuru tarihi 30 Mart 2016, yedek talihlinin son başvuru tarihi 14 Nisan 2016’dır.
Kazanan talihliye ikramiyenin son teslim edilme tarihi 20 Nisan 2016 ‘dır.
Çekiliş sonunda verilecek olan Mercedes Benz A180 2015 model otomobil ile duyuru görsellerinde kullanılan otomobil arasında donanım, aksesuar ve renk farklılıkları olabilir.
www.adoremobilya.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde her 150 tl için bir adet çekiliş kartı, irsaliyeli faturanız ile birlikte tarafınıza gönderilecektir..
Ayrıntılı bilgi için www.adorekampanya.com veya 444 6 237
Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
KAMPANYANIN GEÇERLİ OLDUĞU MAĞAZALAR