Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyadan yararlanabilmek için,
 1. Kampanyanın geçerli olduğu mağazalardan Adore Mobilya markalı ürünlerden, 150 TL ve katları şeklinde yapacağınız alışverişler sonucunda tarafınıza her 150 TL'lik alışveriş için 1 adet çekiliş kartı verilecektir.
  www.adoremobilya.com online satış sitesinden yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız kartlar irsaliyeli faturanız ile tarafınıza gönderilecektir.
 2. Alışverişiniz sonucunda size verilen yada www.adoremobilya.com online alışveriş sitesinden alışveriş yaptıysanız tarafınıza gönderilen kazı kazan kart yada kartlarınızın, aşağıdaki görselde kırmızı çerçeve ile işaretlenen yerlerini kazıyınız.
 3. www.adorekampanya.com sitesine giriniz. Daha sonra aşağıdaki görselde kırmızı çerçeve ile işaretlenmiş "Kampanya Katılım Formu" düğmelerinden birini tıklayarak katılım formunu açınız.
 4. Açılan Kampanya Katılım Formu sayfasındaki katılım formundaki alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  Formda kırmızı "*" işareti ile belirtilmiş olan alanlar doldurulması zorunlu olan alanlardır.
  Özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar ise, Fatura Numarası, faturanızdaki Adore Mobilya markalı ürünlerin toplam tutarı ve buna bağlı olarak katılım şifrelerinin girilmesi gereken alanlardır.
  Aşağıdaki görselde kırmızı çerçeveler ile işaretlenmiş olan alanlarda hakkınızın kaybolmaması için çok dikkatli girişler yapılması gerekmektedir.
KAMPANYANIN GEÇERLİ OLDUĞU MAĞAZALAR